Про любов.

Aksena Krykun
2 min readFeb 3, 2016

--

Хочу написати про любов і її прояви. Просто так, сидячи тут на роботі. Бо накипіло.

Кажуть, що кожен проявляє любов по-своєму. Для когось це - дарувати квіти, писати тонни смсок, для когось - подорожувати разом. Для когось - сказати “вдягни шапку” чи накрити тебе пледом. І я от розумію, що одною із складових хороших і довготривалих стосунків є власне щоби очікування вашого партнера збігались із вашими діями і такими “проявами любові та уваги”. Бо буває, що ви кажете “люблю”, а ваш партнер не чує, бо для нього “люблю” звучить по-іншому.

Людина потребує уваги. А любов - то є прояв уваги. І буває так, що ви не можете приділити багато часу своєму партнеру. І партнер про це знає. І чекає. І тим важливіші прояви вашої уваги час від часу - щоби давати знати, що ви не забули про людину поруч. Якщо ви когось любите, то будете намагатись вільну хвилину приділяти тій людині. Показувати, що думаєте про неї, і я далеко не говорю про “маніакальну прив’язаність” - а про “раз на день мінімум”. Це ж нормально, ні?

Для мене прояви любові, методом проб та помилок є (а я тепер знаю), питатись як там купа моїх проектів, як справи із моїм навчанням та роботою, говорити про подрожі і куди можна їхати, зустрічати у аеропорті та на вокзалі, коли я повертаюсь додому, писати вранці або вночі коротке “Як ти?” у Вайбер чи ФБ, коли не бачимось і навіть страшне як зайнятий, і обійми, якомога більше. Бо я залежна. Без цього моя залежність падає. Свідомо.

А що для вас важливо? Без чого ви не відчуваєте, що вас люблять?

Я не вірю тепер у стосунки, де можливо сказати “у мене сьогодні був дуже завантажений день - не міг написати”. Якщо людина не пише, і не має часу - значить я для такої людини неважлива. Бо тому що час - то є пріоритети.

І казати “я не можу зараз приділяти багато уваги” - це теж відмазка, особливо, коли багато уваги ніхто не вимагає. І всі все розуміють - що бувають завантажені дні і місяці. У Цукерберга теж були. І нічо, пережили. Але 10 хв уваги його Прісцилла отримувала щодня так точно.

Тому, любі чоловіки, та й жінки - не забувайте давати увагу своїм партнерам і показувати, що ви їх любите у той спосіб, який вони сприймають. Бо всі ми різні і можемо мати різні уявлення про любов.

--

--

Aksena Krykun

Passionate about IT and startups. Books lover. Made in Ukraine.