Сон для перфекціоністів

Мушу зізнатись, і в першу чергу собі, я місцями нереальний перфекціоніст. Була. До моментів, коли ходила як панда з “невиспаними” очима (що для дівчини не дуже ок), коли прочитала книгу (рекомендую) “Парадокс перфекціоніста”.

Якщо коротко — перфекціоніст, це та людина, яка хоче “більше, вище і якщо не виходить, то ще більше старається”. Пізнаєте себе? Велкам ту зе клаб. Перфекціоністи (я знаю хто це такі, бо це мої друзі і хороші знайомі) часто виглядають як “панди” і дуже часто мало сплять. А чому? Тому що сон — це не цінність, тому що сон забирає купу часу, який можна витратити на “бистрєє, више і сільнєє”.

Бути перфекціоністом і не спати, це dead loop — з одного боку ти думаєш, що чим більше ти працюєш, то тим більше ти встигаєш, але, по факту, якщо ти багато працюєш і не спиш, то твоя продуктивність падає і тобі ще більше доводиться працювати. Я думаю, що треба перевернути цю систему перфекціоністів і взяти сон за цінність.

Чому? Бо:

  • краща продуктивність

Я — люблю панд. Але коли це тварини, а не зомбі-трудоголіки і перфекціоністи, які забувають про себе.

Ну і історія із жизні. Мені було нереально важко “перепрофілюватись” і спочатку я просто лягала у той день, в який не вставала. Це поліпшило настрій, рівень ендорфінів у крові і позбавило кіл під очима. Сон. Рекомендую.

Passionate about IT and startups. Books lover. Made in Ukraine.

Passionate about IT and startups. Books lover. Made in Ukraine.